Pomoc adwokata potrafi być niezbędna w rozmaitych okolicznościach. Od tak zdawałoby się prozaicznych czynności jak podpisanie umowy o pracę, przez sprzedaż lub kupno nieruchomości, podpisanie umowy kredytu, po komplikacje związane z uzyskaniem wypłaty należnego odszkodowania, wynagrodzenia, świadczeń z ubezpieczeń społecznych, spadku, podziału majątku czy sytuacje sporne wymagające rozstrzygnięcia przed Sądem. Dla klientów indywidualnych większość tych zagadnień jest sporym wyzwaniem, w którym możemy pomóc.

Świadczymy pomoc prawną, jakiej mogą potrzebować Państwo w przeróżnych sytuacjach życiowych.

W czym możemy Ci pomóc:

■ udzielamy porad prawnych, sporządzamy pisma i opinie prawne,

■ prowadzimy negocjacje w imieniu naszych klientów,

■ podejmujemy się reprezentacji w sprawach sądowych zarówno karnych i cywilnych,

■ reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach administracyjnych przed organami i Sądami administracyjnymi,

­■ świadczymy pomoc prawną w zakresie postępowania egzekucyjnego i windykacji należności zarówno jako reprezentant wierzycieli jak i dłużników.

Czym się zajmujemy na co dzień:

■ posiadamy bogate doświadczenie w sprawach cywilnych, rodzinnych, szczególnie dotyczących władzy rodzicielskiej nad dziećmi, kontaktów z nimi, czy też świadczeń alimentacyjnych oraz rozwodów, podziału majątku, a także w sprawach spadkowych,

■ prowadzimy sprawy z dziedziny prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

■ zgodnie z tradycją wykonywania zawodu adwokata zajmujemy się prawem karnym, karnym-gospodarczym, karnym-skarbowym oraz prawem wykroczeń,

■ posiadamy doświadczenie w obronach w postępowaniach sądowych oraz reprezentacji osób pokrzywdzonych przestępstwem,

■ specjalizujemy się również w świadczeniu pomocy prawnej Polakom mieszkającym poza granicami kraju w sprawach rodzinnych, majątkowych, administracyjnych i karnych toczących się na terenie Rzeczypospolitej Polski.

Niezależnie od charakteru sprawy - jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz.